راهنمای استفاده از سایت املاک سرا

راهنمای ارسال آگهی

1. ابتدا از منوی بالای صفحه بر روی لینک "ثبت نام" کلیک نمایید. سپس نام، ایمیل و رمزعبور را وارد نموده تا ثبت نام شما تکمیل شود. اگر قبلا ثبت نام کرده اید یا مایل به ورود مجدد به حساب کاربری خود هستید، ثبت نام مجدد لازم نیست و از طریق لینک "ورود کاربران" اقدام به ورود به حساب خود نمایید.

2. از منوی بالای صفحه بر روی لینک "حساب کاربری من" کلیک کنید. از این صفحه به کلیه امکانات حساب کاربری خود دسترسی دارید. برای ارسال آگهی جدید بر روی "ارسال آگهی" کلیک نمایید و آگهی خود را ارسال کنید.

3. شما می توانید پس از ارسال آگهی خود، آنرا از از طریق دکمه "لیست آگهی های من" مدیریت کرده، ویرایش کنید، ویژه کنید، تصویر به آن اضافه کنید و یا حذف نمایید.

چگونه آگهی خود را ویژه کنید

1. ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید، درصورتی که وجه کافی داشته باشید می توانید حساب خود را بدون انجام این مرحله ویژه کنید در غیر این صورت ابتدا بر روی "افزایش موجودی" کلیک کرده و موجودی خود را افزایش دهید. برای مشاهده تعرفه آگهی ویژه به این لینک مراجعه نمایید.

2. پس از افزایش موجودی، از صفحه حساب کاربری خود، بر روی دکمه "لیست آگهی های من" کلیک نموده و از ستون مقابل آگهی خود بر روی لینک "تبدیل به آگهی ویژه" کلیک نمایید.

تفاوت پنل حرفه ای با معمولی چیست

در صورتی که مایل هستید حجم زیادی آگهی به املاک سرا ارسال نمایید و آگهی های زیادی را ویژه کنید و یا آژانس املاک هستید، برای استفاده از تخفیف کلی می توانید حساب خود را به پنل حرفه ای ارتقا دهید تا هنگام ویژه کردن آگهی، هزینه کمتری بپردازید. تبدیل حساب به پنل حرفه ای با پرداخت هزینه ماهیانه امکان پذیر است. برای این منظور از صفحه حساب کاربری اقدام نمایید.

سوالی دارید؟

با ما تماس بگیرید و سوال خود را مطرح نمایید. حتما پاسخ داده خواهد شد.

 
 
املاک سرا برای گوشی ها

[دانلود مستقیم از سایت][دانلود نسخه کافه بازار][کانال تلگرام املاک سرا]

[دانلود مستقیم از سایت]

[دانلود نسخه کافه بازار]

[کانال تلگرام املاک سرا]
 


[تبلیغ در املاک سرا]
AmlakSara.com © 2019 All rights reserved
طراحی سایت توسط مارکت ساز